17 грудня 2014

Миттєвості закарбовані пензлем   17 грудня в читальному  залі міської бібліотеки відбулося відкриття виставки  картин, автором яких є ветеран Великої Вітчизняної війни, художник - Анатолій Назарович Самус.
На його долю випало чимало випробувань, саме тому душа прагнула до прекрасного.

   Війна не зробила його жорстоким. А навпаки - він почав малювати картини, які зігрівають теплом, дарують радість. На більшості з картин зображено прекрасні квіти. Це букети з бузку, гвоздик, маку… А найголовніше у натюрмортах Анатолія Назаровича те, що він малював з уяви. Багато його картин прикрашають помешкання друзів, знайомих, які Анатолій Назарович люб’язно дарував їм за життя.
   Всі присутні, мали змогу відкрити для себе всю красу його полотен і збагатитися приємними враженнями, адже кожна картина унікальна, тому що зберігає тепло рук та щедрої душі автора .

   Відкриття виставки- пам’яті  стало можливим завдяки сину Анатолія Назаровича, який люб’язно надав картини, щоб ми могли насолодитись творами мистецтва.
   Своїми враженнями від виставки поділилися заслужений працівник культури,  начальник відділу культури В.С. Югас, вчитель дитячої школи мистецтв ім. Б. Бартока  Ольга Тіводор, керуюча виставкової зали «Імпасто» Валентина Костьо, керівник  літературно-мистецького об’єднання «Диво моє калинове», громадська активістка М.А. Селехман.
   Запрошуємо всіх до перегляду виставки, яка буде діяти протягом місяця. Приходьте самі, з друзями, сім'ями, приводьте своїх дітей. Ми завжди раді бачити вас.