06 березня 2015

Творча зустріч з Мирославом Дочинцем5 березня у Виноградівському  міському будинку культури  відбулася творча зустріч  прозаїка, філософа, публіциста, Члена  Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників, лауреата Шевченківської премії  Мирослава Дочинця із шанувальниками його творчості, організована бібліотечними працівниками міста.
Зал міського будинку культури ледь вмістив всіх бажаючих   поспілкуватись із п. Мирославом,  почути його цікаві розповіді про свої твори.  Ведуча вечора, завідуюча міською бібліотекою-філією Шапко Галина  Михайлівна,   провела оглядовий екскурс  творчості  Мирослава  Івановича, презентувала: буктрейлер по книзі М. Дочинця «Вічник»,  повела у чарівний світ дитинства п. Мирослава через невеликий відеофільм «Дорога  до себе». Піснею «А ми бажаєм вам добра» вітали п. Мирослава вихованці дитячої школи мистецтв ім. Б. Бартока  Гойнолка Палош  і Діана Гурова.
Продовжилась зустріч жвавим спілкуванням прозаїка з читачами: про книги, про життєві цінності, про  зв'язок людини з природою, світло і вічність душі, про сучасний стан в Україні і  прогнози на майбутнє.
Працівники ЦРБ  презентували книжкову виставку «Світло в душі від Мирослава Дочинця», а також підготували для присутніх  буклет про життєвий і творчий шлях М.Дочинця. По завершенні  бажаючі могли купити книгу з особистим підписом автора.
http://vin-library.do.am/